وبلاگ آموزشی تفریحی ایرانیان

کامران نجف زاده یک نماد است نمادی از موجودات نادان

Posted in جامعه, سیاست by ایران جاوید on 7 اوت 2009

نجف زاده یک نماد است. نمادی از موجودات نادانی که همگی در یک نهاد به نام  صدا و سیما جمع شده اند. تفاوت نجف زاده با سایرین در متعفن بودنش است.

کامران نجف زاده

کامران نجف زاده

صدا و سیمای ما در تمامی سطوح خود از آدم های احمق سرشار است. در بالاترین سطح که ریاست آن باشد و سیاست های کلی آن را می چیند تا پایین ترین سطوح، یعنی همین آدم های خل وضع و خوشحالی که ما هرروز مجبوریم تحملشان کنیم.
صدا و سیمای ما به تمام معنا مصداق کامل خباثت است. مستقل از اینکه شما مانند مجلس هفتم 34 درصد در تهران پای صندوق ها حاضر شوید یا ریاست جمهوری دهم که 85 درصد، از دید صدا و سیما حماسه آفریدید! حتی اگر پای صندوق ها نروید نیز حماسه آفریدید.
تفکر قالب در صدا و سیما این است که به گمانشان، مردم هم مثل ایشان نفهم هستند. این است که مثلا در مناظرات تلویزیونی ثانیه ها را بین دو طرف تقسیم می کند و موقع خواندن اسم آن ها، ترتیب الفبایی را رعایت می کند. به عبارتی یعنی اینکه ما چه قدر عادلیم! و انگار مردم نمی فهمند که تلویزیون 24 ساعت در هفت کانال تبلیغ رییس جمهور را می کند. حماقت آن جایی اوج می گیرد که به رییس جمهور به خاطر غیاب هنگام نام بردن اسمش، 19 دقیقه وقت اضافه داده می شود تا عدالت سازمان بر همگان آشکار شود.
صدا و سیما رذل است از آن جهت که دروغ می گوید. مهم نیست که یک خبر گزاری بخواهد حقایق را نگوید. مثلا درگیری ها و تظاهرات روزهای اخیر. اما رذالت جایی است که دروغ بگویی. فرضا در شیراز بمب گزاری شود و بگویی که نمایشگاه تجهیزات جنگی بوده است و به علت نگه داری بد از تجهیزات، مشتعل شده و این اتفاق افتاده است.

صدا و سیما پست است. اوج پستی آن در این روزها بر همگان آشکار است وقتی داد موافق و مخالف به آسمان برخواسته است. به قول یکی از دوستان، چه طور می شود که این همه آدم عوضی یک جا جمع شوند؟
نجف زاده یک نماد است. یک نماد متعفن.

Advertisements

21 پاسخ

Subscribe to comments with RSS.

 1. کارن يوسفي said, on 7 اوت 2009 at 14:20

  خيلي هم باحاله نجف زاده.ما که دوستش داريم.

  • سارا said, on 7 اوت 2009 at 15:24

   پس تو هم مزدور کثیفی
   نجس زاده ی متعفن

   • ehsania said, on 7 اوت 2009 at 17:43

    بهتر نیست با آدمای دور و بر مون یکم مهربون تر باشیم؟

 2. حسن said, on 7 اوت 2009 at 14:59

  اتفاقا بیشتر صداوسیمایی ها سبز هستند برای همینه که خائنان به مردم و خادمان به رهبر مجبور میشوند دست به دامان یه لیسانس کشاورزی قلابی مثل نجف زاده بروند. خیلی از افراد با شرف که درس رسانه خوانده اند علی رغم انواع گزینشها در این رسانه کار میکنند که حاضر به فروش خود نیستند. افراد ضعیفی مثل ایشان با رانت ضرغامی و دولت از امکانات مختلف برخوردار میشوند احتمالا یک مدرک اکسفوردی و یک ماموریت طولانی مدت در ام القرای خبرنگاران در آمریکا و اروپا، ببخشید دیار کفر! کسب یک لقمه حلال خیلی سخت شده ، موافقید؟

 3. ak47 said, on 7 اوت 2009 at 15:11

  لطفا به جای نجف زاده بگویید نجس زاده.

 4. سکوت said, on 7 اوت 2009 at 15:19

  کامران نجف زاده نماد یه دستمال واقعیه . ننگ بر تو کامران

  نان به نرخ روز خوردیم ای دریغا …….

  ننگ بر تو وطن فروش ……

 5. سارا said, on 7 اوت 2009 at 15:26

  نجس زاده نماد یه صدا و سیمای متعفنه. نماد بلاهت کسایی که نمی بینن مردم کدوم طرف هستن و با دستهای خودشون قبر خودشونو خواهند کند.

 6. پیمان said, on 7 اوت 2009 at 15:32

  واقعا به همچین ادمهای خود فروخته ای که حاضرند برای پول هر چیزی را جلو دوربین بگویند چه میتوان گفت.

 7. بوستان گلستانه said, on 7 اوت 2009 at 15:33

  غم این خفتة چند
  خواب در چشم ترم
  می شکند…..

  • داود said, on 7 اوت 2009 at 18:25

   به کجای این شب تاریک
   بیاویزم
   قبای ژنده خود را؟

 8. توچی هستی said, on 7 اوت 2009 at 15:58

  شماها خودتون چی هستید که اینجور به این فحش می دید
  اسم شما ها رو هم میزارم حروم زاده خوبه نه؟

 9. علی said, on 7 اوت 2009 at 16:33

  تارخ نشان میده که روزی به سزای اعمالش می رسه

 10. حسين said, on 7 اوت 2009 at 16:39

  1. آقاي نجف زاده كه با لهجه «داش مشتي ها» خبر مي گويد و اعصاب هر مخاطبي را خط خط مي كند خوب است از خودش علت اين همه مخالفت جدي و تنفر عمومي را بپرسد و خودش را اصلاح كند. شخصا از اين نوع شخصيتهاي مزدور و نان به نرخ روز خور متنفرم و معتقدم يك خبرنگار بايد با مردم باشد نه دست آموز قدرت حاكم.
  آقاي نجف زاده!
  از بين قشر آگاه جامعه كسي به نيكي از تو ياد نخواهد كرد. چرا از خود نمي پرسي چرا؟ مگر در اين دنيا دنبال چه هستي؟
  2. لازم است دوستان عزيري (كه عصبانيتشان را درك مي كنم)از فحاشي و نثار نسبتهاي ناروا پرهيز كنند. آخر اين كار چه سودي دارد؟ روشنگري كنيد و از فرصت استفاده كنيد و ايشان را به خاطر منش و رفتارش سرزنش نماييد

 11. farzad said, on 7 اوت 2009 at 18:24

  halam az in mojude kasif be ham mikhore

 12. داود said, on 7 اوت 2009 at 18:24

  ممنون
  نوشته خوبی بود. متأسفانه امثال نجف زاده کثیف سرنوشت خود را به سرنوشت رجالان و دجالان گره زده می بینند و لاجرم باید برای آنها مجیز گویند و خیره در دوربین دروغ گویند. روزگار حق این ها را- مخصوصاً کسانی که رسانه ای شده اند- در کف دستشان خواهد گذاشت.

 13. saman said, on 8 اوت 2009 at 08:03

  آقایی

 14. حماسه سبز said, on 8 اوت 2009 at 12:44

  دوست من، فکر نمی کنم مشکل لزوما از سمت کامران نجف زاده باشد. طبیعتا هر کسی استعدادی ذاتی دارد، و مشخصا علاقه مند له استفاده از آن. شاید اگر لری کینگ هم در ایران زاده می شد، دیروز به منفور درباری و امروز به شکلی دیگر منفور می شد. حقیقت این است که هرکسی در طول عمر محدود خود علاقه مند به این است تا از حداقل فرصت های موجود برای موفقیت خود استفاده کند-منظورم فرصت های کثیف نیست-. گریزی از این نیست که او در ایران زاده شده، که حداقل در 100 و اندی سال گذشته همیشه عده ای بر حکومت حاکم بوده اند و عده ی دیگری با حکومت. در کشوری که رسانه ها در انحصار دولت هستند، برای هرکسی که علاقه مند به فعالیت در این حوزه هاست، راهی جز ورود به همان سیستم نمی ماند. تنها شانس شاید این می بود که او در جایی غیر از ایران به دنیا می آمد، و آنوقت شاید امروز من و شما هر روز منتظر می ماندیم تا گزارش هایش را در مورد وقایع ایران از سی ان ان، بی بی سی، الجزیره، یورونیوز و…، مشتاقانه بشنویم. مطمئن باش که اگر او، نمی خواست به هر دلیلی کار حرفه ای خود را از طریق مرسوم خود انجام بدهد، نه امروز من و تویی به لعن و نفرینش می پرداختیم، نه کسی از سر یاری دستی به کمکش دراز می کرد. همه ایرادات را بر سر او نریزید، برای هر کسی که استعداد و توانایی خاصی دارد، باید زمینه ای آزاد فرآهم شود تا بتواند استعدادش را شکوفا کند. وگر نه اگر یک راه بیشتر پیش پای کسی نباسد، یا باید تا آخر عمر استعداد خودش را خاک کند، یا همین می شود که شده. دوست من این کامران نجف زاده نیست که مقصر است، این من و شما،پدرانمان، پدربزرگ هامان و پیش تر از انهاست که نتوانستند و نتوانستیم، کشوری با استانداردهای آزادی مقبول و دموکراتیک بسازیم، تا همه بتوانیم بدون انتصاب به جایی تنها آنچه که حرفه مان است و خود بلدش هستیم انجام بدهیم. مشکل از جای دیگری است.
  این فحش ها و لعن ها گاهی منو یاد روزهای اول انقلاب می اندازه، اون روزها هم یک عده ای سیاه سیاه بودند، یک عده ای سفید سفید. بعضی ها را فحش می دادند، بعضی ها را تشویق. یادم نمی رود برای بهمنش-که اتفاقا هم حرفه نجف زاده بود- چه حرف هایی گفتند و بعدترها هم گفته شد. یادت هست که روزها نبود، گذاشت و رفت؟ یادم هست روزی شنیدم که بهمنش به لحاظ مالی در چنان مشکلی است که در حل بسیاری از خواسته های معمول هم می ماند. اما باور کن نشنیدم کسی کمکی به اون برای کار یا همراهی کرده باشد. اقلش من نشنیدم.
  مطمئن باش اگر من و تو بتوانیم روزی کشوری برای فرزندانمان بسازیم که در ان آزادی و امکان انتخاب باشد و تمام راه ها به رم ختم نشود، هیچ کس دوست نخواهد داشت استعداد خودش را در مسیری غیر از احترام طی کند.
  به امید آن روز.

 15. آریو said, on 8 اوت 2009 at 16:09

  یه روزی بعضیهارو به جرم خیانت ممکنه اعدام کنند. حتی اگر مجری تلوزیون باشند.

 16. رامین said, on 9 اوت 2009 at 04:20

  سلام.بهتر این جنبش قهوه های یه کم به خودش بیاد مدعی دموکراسی هستید ولی بوی گند دیکتاتوریتون فضای اینترنت و…..برداشته.چرا گیر دادیدبه نجف زاده .ادب مرد به زدولت او را هم دیدیم.یادمون رفته تنها منتقد به دولت همین نجف زاده بود.هم شما فحش بدید هم اونا.بی انصافی ونامردی احمق بودن هم حدی داره.ازخدا بترسید.هر چند….

  • BLUE said, on 11 ژانویه 2010 at 21:21

   az babat bepors cheghad behesh pul midan …bashe….beposia…boro az babat bepors cheghad pul rikhtan tu galush ke bache inshekli bar ovorde


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: